Jazda na koni

Najkrajší pohľad je z chrbta koňa. Jazda na koni pre skúsených, aj začiatočníkov.

Čítať ďalej...

Služby v okolí

Lanový park, snežné skútre, štvorkolky, člny, vodné bicykle a veľa ďalších atrakcií.

Čítať ďalej...

Turistika v Slovenskom Raji

Slovenský raj je všeobecne známy svojou krásou, množstvom turistických chodníkov, mostíkmi, stúpačkami a rebríkmi, ktoré majú návštevníkom pomôcť prekonať inak nezdolateľné úseky romantických zákutí tohto čarokrásneho národného parku.

Čítať ďalej...

Cykloturistika

Slovenský raj má so svojou hustou sieťou asfaltových, lesných a poľných ciest mimoriadne priaznivé podmienky pre tento spôsob turizmu. Každoročne sa tu konajú cyklistické súťaže organizované OOCR a miestnymi obcami.

Čítať ďalej...

Jaskyne

V Slovenskom raji je bohato vyvinutý podzemný kras a nachádza sa v ňom už 436 jaskýň. Zo 69 doteraz preskúmaných jaskýň na území parku je verejnosti prístupná len Dobšinská ľadová jaskyňa. Na túto jaskyňu nadväzuje Stratenská jaskyňa, ktorá je však verejnosti neprístupná.

Čítať ďalej...

Hrady, kaštiele a kultúrne pamiatky

Čítať ďalej...

Lyžiarske strediská

Čítať ďalej...

Ďalšie zaujímavosti v okolí

Ak plánujete navštíviť Poprad – najbližšie väčšie mesto vzdialené cca 30 min autom, určite si nenechajte ujsť návštevu Aquacity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami. Nájdete tu 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogány, vitálny svet, fitness či kryocentrum.

Čítať ďalej...

Galéria

  • IMG_0158u
  • IMG_0221
  • IMG_0223
  • IMG_0283
  • IMG_0286
  • IMG_0314

KONTAKTUJTE NÁS

telefón 0915 858 037email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.facebook Penzión Ľadová
0908 508 048, 0911 039 089loga
Copyright © 2024 Penzión Ľadová Ubytovanie v Slovenskom raji.
Všetky práva vyhradené.

Grafika Zanett
Webdesign ZM Design